K A R Y A P

Yükleniyor...

Hakkımızda

1994'den beri

KARYAP ZEMİN

Karyap zemin 1994 yılından bu güne samsun da endüstriyel zemin uygulamaları alanında faaliyet göstererek gelişen çağa ayak uyduran yapısıyla sektördeki yerini almıştır.

Karyap : Sert zemin , baskı beton , kaucuk zemin , asfalt baskı , dezaktif beton , dekoratif taş alanında uygulayıcı firma kimliği yanında endüstriyel zeminler için gerekli katkı ve ürünlerin satış ve pazarlamasında yapıyor .

Karyap zemin : uzman uygulayıcı ekibinin 24 saat çalışma prensibi iş hassasiyeti , modern araç ve makine parkuru ile bütün işlerini zamanında bitirerek bu konuda müşteri memnuniyeti en ön planda tutuyor.

Neden Biz?

Bizi Tercih Etmeniz İçin 6 Neden

Geniş Ürün Yelpazesi ve Uygulama Alanları

Sert zemin, baskı beton, kauçuk zemin, asfalt baskı, dezaktif beton ve dekoratif taş gibi geniş ürün yelpazesi ile endüstriyel zemin ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Kaliteli Ürün Satışı ve Pazarlaması

Endüstriyel zeminler için gerekli olan katkı ve ürünlerin satış ve pazarlamasında kaliteyi ve güvenilirliği esas alıyoruz.

Modern Araç ve Makine Parkuru

En son teknolojiye sahip modern araç ve makine parkurumuz sayesinde, projelerimizi hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Tüm projelerimizi zamanında ve eksiksiz tamamlayarak müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutuyoruz.

Çağın Gelişmelerine Uyum Sağlayan Yapı

Sürekli olarak yenilenen ve gelişen çağa ayak uyduran yapımız ile sektördeki yenilikleri takip ederek en güncel çözümleri sunuyoruz.

Uzman ve Deneyimli Ekip

1994 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve uzman uygulayıcı ekibimizin 24 saat çalışma prensibi ile iş hassasiyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

yorumlar
Memnun Kalanlar

Müşteri Yorumları

Sorularınız mı var ? Hemen İletişime Geçin

Mini Cart 0

Your cart is empty.