K A R Y A P

Yükleniyor...

Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

İnşaat sektörünün en önemli bölümünü kapsayan zemin uygulama (baskı beton, asfalt baskı, endüstriyel zemin, kauçuk zemin ) işinde alanında uzman çalışma kadromuzla faaliyet göstererek ve betonarme kalıplarda kullanılan plastik ve metal kalıp ekipmanları (paspayı aparatları ve her türlü yardımcı malzemeleri ) satışında Karadeniz bölge temsilcisi olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, bu ilke doğrultusunda ilerleyerek herkesten bir adım önde geleceği düşünmektir. 

 

Daha anlamlı bir dünya için; 

 

İçinde bulunduğumuz çevre ve onu oluşturan bireylerin bilinçli üretkenliği hayatı daha yaşanılabilir kılacaktır. Doğayı kirletme pahasına eylemlerden vazgeçilerek. Kendisiyle birlikte aynı çevrede yaşayanların da olduğunu hatırlatacak bir sorumlulukla yaşam standartlarımızı yükseltecek ürünler, bizleri bulunduğumuz ortamda yıldızlaştıracaktır. Böylesine yıldızlaşmış birey ve onların kuruluşları her şeyin yaşadığımız çevre ve üzerinde yaşayan insanlarımızın için olduğu bilinci yaşlı dünyamızın doğasını bozmadan yaşanabilir ve görkemli görünüşünü daha da güzelleştirmiş olacaktır. 

 

İşte KARYAP Endüstriyel zemin uygulamaları ve kent mobilyaları aydınlatma sektöründe üretkenliğiyle sizlerin huzura çevre faktörünü önemseyen ve insanların her güzel şeye layık olduğu bilinciyle yapılanların daha çağdaş ürün ve teknolojiyle ömürlerini uzatmada hedeflerine müşteri memnuniyetini de esas alarak hizmetini sürdürüyor.


Saygı ve Sevgilerimizle
Hızlı İletişim

Bizlere sormak istediğiniz tüm sorular için aşağıdaki numaraya tıklayıp arayabilirsiniz.

İletişim

+90 (362) 431 47 58

Mini Cart 0

Your cart is empty.