K A R Y A P

Yükleniyor...

Hazır Kanal Ve Süzgeç Sistemleri

SÜZGEÇ SİSTEMLERİ-POLİMER BETON DRENAJ VE KABLO KANALI-IZGARA VE MENHOL SİSTEMLERİ-KOMPOZİT ÜRÜNLER

ÇATI SÜZGEÇLERİ

 
Yağmur suyu iniş boruların yerleri, çatı tasarımı ile doğrudan ilişkilidir. Montaj noktaları çatı meyillerine bağlı seçilmelidir. Çatı temizliğinin aksamasına bağlı olarak süzgeçlerin her zaman tıkanma riski bulunmaktadır. Çatıda su birikmesini minimuma indirmek ve su taşkınlarını önlemek amacı ile tüm çatı alanlarında her türlü koşullarda yağmur inişi ve buna hizmet edecek nitelikte çatı süzgeci kullanılmalıdır.

 YER SÜZGEÇLERİ


 Yer süzgeçleri, pis su drenaj hattına bağlanacak ise, koku sifonu olan tiplerimizden seçilmeli veya hattın pis su hattına bağlandığı noktada ek bir sifon montajı ile yer süzgeçlerinden pis kokuların çıkması engellenmelidir.

 

 VİYADÜK SÜZGEÇLERİ 

 

Ağır hizmet, yalıtım flanşlı, viyadük süzgeci

Hızlı İletişim

Bizlere sormak istediğiniz tüm sorular için aşağıdaki numaraya tıklayıp arayabilirsiniz.

Drenaj Ve Kablo Kanalları

YÜZEY DRENAJLARINA EKONOMİK VE ESTETİK ÇÖZÜMLER • İşçilikten Tasarruf • Malzemeden Tasarruf • Geleneksel Kanal Çözümlerinden Daha Ekonomik • Çalınmaya Karşı Kilit Sistemi (isteğe Bağlı) • Yüzey Sularını Hızlı Boşaltma • Ekonomik ve Estetik Çözümler • Yüksek Dayanıklılık • Farklı Izgara Tipleri
POLİMER BETON DRENAJ VE KABLO KANALI

 

Polimer Beton Kanal Sistemi, Türkiye’deki yapı detayları göz önüne alınarak yeniden tasarlanmış, tüm alternatif uygulamalara uygun kesit ve ölçüler standart üretim kapsamına alınmıştır. Boyutların çok farklı olması dolayısı ila ortaya çıkan geçiş problemleri uygun geçiş elemanları ile çözülmüş ve meyil oluşturucu elemanlar üretilerek çok uzun kanal hatları hızla boşaltılması sağlanmıştır. Üretimin hızlı ve kolay olması her türlü özel üretimin (kavisli kanal, dik köşe elemanı, dörtlü birleşim, açılı köşe elemanı vb…) yapılabilirliliği ve en kısa sürede teslimi gerçekleşmektedir. Polimer Beton Kanal Sistemi’nde kanal üzerinde kullanılan ızgaralar çok çeşitlidir. Ayrıca; isteğe bağlı olarak daha farklı türde ızgara üretimi de yapılabilmektedir. Polimer Beton Kanal Sistemi ızgaraları, istenirse kullanılacak kilitleme elemanı yardımı ile gövdeye kilitlenerek, çalınmaya karşı koruma altına alınabilir. Polimer Beton Kanal Sistemi’nin en önemli özelliği; ekonomik olmasının yanı sıra, sağladığı uygulama kolaylığı ve estetik çözümdür. TS1433 standardına uygundur.

IZGARA VE MENHOL SİSTEMLERİ

Ağır hizmet döküm ürünlerimiz, pik döküm ve düktil (sfero) döküm olarak üretilmektedir. Moleküler özelliklerine bağlı olarak, düktil döküm ürünler daha ağır yükleri taşıyabilmektedir. Aşırı yük halinde ürün eğilmekte fakat kırılmamaktadır. Bu avantaja bağlı olarak düktil döküm ürünleri, benzeri pik döküm ürünlere oranla yaklaşık olarak yarı ağırlıkta üretilmektedir. Talep edilmesi halinde, her parti teslimat, bağımsız gözetim kuruluşları tarafından masrafları alıcı tarafından karşılanmak üzere test raporu ile belgelendirilebilir. Menhol kapakları ve ızgaralar, standart olarak siyah bitüm boya ile kaplı olarak teslim edilmektedi

Alt Yapı Gurubu

RÖGAR KAPAĞI


Kompozit Rögar Kapakları Kanalizasyon veya diğer su giderleri için belli aralılarla açılan, genellikle içinde gelen veya giden akıntının yönünü değiştiren ya da kotunu ani düşüş/çıkış yapmasını sağlayan, çoğunlukla silindirik veya dikdörtgen olarak açılan ve tıkanmalar sırasında müdahale edebilecek olduğumuz yeraltı boşluklarına rögar, bunların üzerlerine tehlikelere karşı kapatılan cisimlere de rögar kapağı denir.

YAĞMUR SUYU IZGARASI
EN 124 standardına uygun olarak D400 , C250 , B125 , A15 sınıflarında üretilen Kompozit Yağmur Suyu Izgaraları yüksek mukavemet, korozyon dayanımı ,kimyasal dayanım , termal ve elektirksel yalıtkanlık , montaj kolaylığı ve çalınmama gibi üstün özellikleri sayesinde inşaat, akaryakıt (benzin istasyonları), su ve kanalizasyon uygulamalarında avantaj sağlamaktadır.

Kompozit Elektrik Kapağı
Çeşitli ölçülere, kilitli, elektrik kapağı

Kompozit Ürünler

Kompozit malzemeler birbirinden farklı özellikler gösteren iki veya daha fazla malzemenin bir araya getirilmesi ile oluşturulurlar. Bu değişik malzemeler kompozite yüksek mukavemet, tasarım esnekliği gibi üstün ve benzersiz özellikler kazandırır. Genel olarak ise kompozit malzeme elyaf ile güçlendirilmiş ürünlerdir. Yapı ve altyapı ürünleri, şehir mobilyaları, otomotiv ve denizcilik gibi sektörlerde binlerce ürün artık kompozit malzemeden üretilmektedir. Kompozit Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizim irtibara geçiniz

Mini Cart 0

Your cart is empty.